Freelance SEO Uzmanı - Küçük İşletmelere Yüzde 50 İndirimler
Freelance SEO Uzmanı2021-05-05T11:40:03-08:00

Freelance SEO Uzmanı

Freelance SEO Uzmanı Ne yapar ?

Freelance SEO uzmanı , bir işletme için internet dünyasınıda kaliteli bir çevrimiçi varlık yaratmak için ilham veren kişidir. Sayfa içi SEO, yerel SEO, blog oluşturma, bağlantı oluşturma ve daha bir çok metrik dahil olmak üzere olmak üzere aylık olarak arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejilerini yürütmekten sorumludur. Bu iş, veriye dayalı bir zihniyete sahip olan ve müşterinin SEO’sunu iyileştirme fırsatlarını yakalamak için anahtar kelime sıralamalarındaki eğilimleri belirleyebilen bir kişi gerektirir. Bu kişi ayrıca SEO hizmetlerinin etkinliğini izlemekten sorumlu olacak ve başarılar ve odaklanılması gereken alanlar hakkında  rapor verecektir. Freelance seo danışmanı hizmeti alarak kurumsal web sitenizin arama motorunda ilk sıralara gelmesini sağlayabilirsiniz.

Freelance SEO Specialist Hizmeti

İş ihtiyaçlarının ve önceliklerinin tam olarak anlaşılmasını sağlamak için yakın bir şekilde çalışarak web sitenizin kullanıcı deneyimi noktasında içerik ilişkilerini yöneteceğim. Site denetimleri, anahtar kelime araştırması, rakip ve geri bağlantı analizi, sayfa içi SEO güncellemeleri, sayfa hızı denetimleri dahil olmak üzere bir dizi SEO görevlerini firmanız için yerine getireceğim. Freelance (serbest çalışan) seo uzmanı ile çalışmanız web sitenizden dönüşüm sağlamanız için atabileceğiniz en iyi adım olabilir.

SEO hizmetiyle, Sonuçları analiz edip, boşlukları ve daha geniş fırsatları beraber belirleyebiliriz. SEO stratejisine uygun etkili içerik sunmak için SEO içerik yazımlarını ve mevcut makalelerin sağlıyorum.

Freelance SEO Danışmanı

Freelance SEO danışmanı olarak, müşterilerimiz için arama motoru sıralaması performansını, trafiği, etkileşimi ve dönüşümleri artırmak için içerik geliştirme, İç ve Dış SEO uygulamalarımı, sorunsuz bir şekilde yürütebileceğim bir disiplinle hizmet vermekteyim.

Peki Nedir SEO Uzmanı ?

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) uzmanı, Google, Yahoo! gibi büyük arama motorlarında web sitesi sıralamanızı iyileştirmek için web sitenizin iç ve dış seo çalışmalarını yürüten kişidir. Uzman, alakalı arama sonuçları ve olumlu bir kullanıcı deneyimi, artan site trafiği, müşteri adayı hacmi ve marka bilinirliği üretmek için optimizasyon sağlar. Arama motorları için optimize edilmeleri için web sitelerinde yapılan değişiklikleri analiz eder, inceler ve uygular. Bu, arama motorlarında sayfa sıralamasını iyileştirerek bir siteye gelen trafiği en üst düzeye çıkarmak amacıyla yapılır.

Freelance Adwords Hizmeti Alın
freelance seo uzmanı

SEO Uzmanı Olarak Markanız için Neler Yapacağım ?

*Site İçi Teknik Analiz

*Site İçi SEO Çalışması

*Görsel Optimizasyonu

*İçerik Analizi

*Backlink Analizi

*Başlık ve Meta Etiketleri Yapılandırma

*Anahtar Kelime Analizi

*Rakip Analizi

*İçerik ve İmaj Analizi

*Meta Analizleri ve Meta Yapılandırması

*Kod Analizi ve SEO uyumlu Yapılandırma

*Link İnşaası

*Anahtar kelime yoğunluğu optimizasyonu

*Periyodik Sıralama Kontrolleri

*Google Güncelleme Takibi

*Mobil Uyumluluk Kontrolleri

*Aylık Teknik Analiz ve Raporlama

Şimdi İletişime Geçin

Freelance Çalışan SEO Danışmanı

freelance seo uzmanıFreelance seo uzmanı işletmelerin dijtial görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olan profesyonel SEO ve PPC hizmetleri sunuyorum.  Ayrıca yerel SEO kampanyalarından, organik arama sıralamanızı iyileştirmeye yardımcı olmak için, web sitenize daha fazla ve kaliteli trafik almanızı sağlıyorum. Böylece sağladığınız hizmetleri veya sattığınız ürünleri aktif olarak arayan kişilerden anında trafik sağlayabilmenize olanak tanımak için çalışmalar yapıyorum. Google AdWords PPC kampanyaları aracılığıyla. Hem SEO hem de  adwords uzmanı,  hizmetlerimle, web sitenizin daha kaliteli ve nitelikli ziyaretçi almasını sağlayarak daha fazla satış oluşturmanıza yardımcı olarak işletmenizin büyümesine yardımcı olacağım.

Freelance Arama Motoru Uzmanı Olarak Önerilerim:

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan yüksek nitelikli freelance seocu ile bağlantı kurun! Web sitenize sürekli olarak yeni ziyaretler oluşturun. Web sitenize gelen trafiği katlayın, size daha fazla müşteri kazandırın ve kendi gelirinizi artırın! Ya da tüm bunları sizin yerinize ben yapayım.

Arama Motoru Optimizasyonu ve PPC Pazarlama Uzmanı Olarak Ali Efsan

5 yılı aşkın kariyerim boyunca, diğer dijital pazarlama ajanslarında, dijital pazarlama uzmanı pozisyonunda, fiziksel olarak ajanslarla çalıştım. Bu ajanslarda global ve yerli bir çok büyük marka ile çalışma fırsatı buldum. Bu nedenle B2c ve B2b kurunlar dahil olmak üzere bir dizi sektör ve iş kategorisinde SEO ve PPC hizmetleri sağladım. Seyahat,fr İnşaat, Tekstil, Gıda, Yalıtım, hayır kurumları, STK’lar ve ticaret parekendecileri gibi sektörlerde hizmet verdim. Şimdilerde freelance adwords uzmanı ve freelance seo danışmanı olarak hizmet vermekteyim.

Sektörünüz ne olursa olsun, arama motoru optimizasyonu ve ücretli arama danışmanlığı hizmetleriyle çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmaya yardımcı olabileceğime eminim.

Bir İşletme Seo’yu Neden Dikkate Almalı?

Görünürlüğü arttırmak ve hedef kitleden organik olarak trafik almak adına Arama motoru optimizasyonu büyük önem taşır. Evet, sosyal medya, ücretli reklamcılık ve diğer çevrimiçi platformlar da trafik oluşturur. Ancak çevrimiçi trafiğin çoğu arama motorlarından gelir. Organik arama sonuçları daha güvenilir görünür. Böylece daha fazla dijital alanı kapsar ve ücretli reklamlardan çok daha fazla tıklama alabilir.

Freelance Arama Motoru Uzmanı ile Görünür Olun

İnternet ve dijitalleşme nedeniyle işletmeler için satış süreci büyük ölçüde değişti. Günümüzde tüketiciler, bir satış temsilcisiyle konuşmadan önce seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak tanıyan zengin kaynaklara erişebiliyor. Freelancer arama motoru uzmanı vasıtasıyla, Web sitenize eklediğiniz her bir içerik parçası, arama moturunda yükselmenizi sağlarken online itibarınızı ve otoritenizi oluşturmanıza yardımcı olur. Yararlı ve değerli olduğu sürece, kullanıcı web sitenize tekrar tekrar dönecektir. Kendilerini rahat hissedecekleri ve güvenebilecekleri için satın alacaklar.

Remote SEO Uzmanı ile Rakiplerinizin Önünde Olun

Web sitenizi optimize etmek sadece sıralamanızı iyileştirmeye çalıştığınız anlamına gelmez, aynı zamanda rakiplerinizin önüne geçtiğiniz anlamına da gelir. Arama motoru sonuçlarında yukarı çıktığınızda, rakiplerinizin aksine web sitenizin hedeflenmiş tıklama alma olasılığı daha yüksektir. Böylece, daha fazla trafik alırsınız ve bu daha fazla satışa dönüşebilir. Freelance (serbest çalışan) seo danışmanı sizin için rakip analizleri yapar ve arama motorlarında rakiplerinizie göre olan konumlarınızı saptar ve anahtar kelime rekabet oranlarına göre çalışma tarzlarını tasarlar.

Hedef Kitlenin Çekilmesi

Freelance SEO profesyoneli ile arama motoru optimizasyonu ile her işletme görünürlüğünü en üst düzeye çıkarabilir ve pazarda yeni zirvelere ulaşabilir. Yeni işletmeler, SEO yardımıyla kendilerini bir marka haline getirebilirken, mevcut işletmeler hedef kitlelerini genişletebilir ve marka değerini artırabilir.SEO ile işletmenizin aktif olarak bilgi arayan hedef kitlenizin önüne geçmesi mümkündür. İnsanların ürünler ve hizmetler hakkında bilgi bulmak için arama motorlarını kullanmalarının ne kadar yaygın olduğu düşünüldüğünde bu büyük bir fırsattır.

SEO Uzmanı Nasıl Olunur ?

 1. SEO Temellerini Öğrenin.
 2. Anahtar SEO Araçlarını Tanıyın.
 3. SEO Becerilerinizi Geliştirmeye ve Uygulamaya Devam Edin.
 4. SEO Çalışmalarınızı Sergilemek İçin Bir Proje Portföyü Geliştirin.
 5. SEO Becerilerinizi Sergilemek için Kendi Web Sitenizi Optimize Edin.
 6. Sürekli kendinizi geliştirin ve seo trendlerini takip edin.
 7. Google SERP’i anlayın.
 8. Google güncellemelerini tanıyın.
 9. Google araçlarını öğrenin (Search Console, Analytics vb.)
 10. Sektörün ileri gelenlerini takip edin.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) alanında kariyer yapmak istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

SEO Büyüyen Bir Alan mı?

Evet, SEO, SEO becerileri ve dijital pazarlamanın hala büyük talep görmesiyle büyüyen bir alandır. LinkedIn’e göre, yalnızca 2019’da “SEO” anahtar kelimesi ile eşleşen 47 binden fazla iş ilanı vardı ve 2020’nin artan dijitalleşmesi göz önüne alındığında, bu sayıların artması muhtemel.

Görünüşte, SEO’nun birincil amacı arama motorlarında web sitenizin sıralamasını iyileştirmektir, ancak bu nasıl yardımcı olur?

Web siteniz arama motoru sonuçlarında daha yüksek sıralamaya sahip olduğunda, otomatik olarak daha fazla trafik çekecek ve bu trafik potansiyel müşterilere ve müşterilere dönüştürülebilecek. Freelance seo uzmanı ile dijital dünyaya katılın.

SONUÇ

Türkiye’nin en iyi Freelance SEO çalışanı ile iş birliği için hemen formu doldurun. İşbirliğimiz boyunca dijital dünyada kazanan siz olacaksınız.

Merak Edilen Sorular

SEO Hizmeti Nedir?2021-05-01T04:46:20-08:00

SEO hizmeti, iş ihtiyaçlarının ve önceliklerinin tam olarak anlaşılmasını sağlamak için yakın bir şekilde çalışarak web sitenizin kullanıcı deneyimi noktasında içerik ilişkilerini yönetilmesidir. Site denetimleri, anahtar kelime araştırması, rakip ve geri bağlantı analizi, sayfa içi SEO güncellemeleri, sayfa hızı denetimleri dahil olmak üzere bir dizi SEO görevlerini firmanız için yerine getireceğim. Freelance seo uzmanı ile çalışmanız web sitenizden dönüşüm sağlamanız için atabileceğiniz en iyi adım olabilir.

SEO Uzmanı Nasıl Olunur ?2021-05-01T04:47:04-08:00
 1. SEO Temellerini Öğrenin.
 2. Anahtar SEO Araçlarını Tanıyın.
 3. SEO Becerilerinizi Geliştirmeye ve Uygulamaya Devam Edin.
 4. SEO Çalışmalarınızı Sergilemek İçin Bir Proje Portföyü Geliştirin.
 5. SEO Becerilerinizi Sergilemek için Kendi Web Sitenizi Optimize Edin.
 6. Sürekli kendinizi geliştirin ve seo trendlerini takip edin.
 7. Google SERP’i anlayın.
 8. Google güncellemelerini tanıyın.
 9. Google araçlarını öğrenin (Search Console, Analytics vb.)
 10. Sektörün ileri gelenlerini takip edin.
Freelance SEO Uzmanı Ne yapar ?2021-05-01T04:47:23-08:00

Freelance SEO uzmanı , bir işletme için internet dünyasınıda kaliteli bir çevrimiçi varlık yaratmak için ilham veren kişidir. Sayfa içi SEO, yerel SEO, blog oluşturma, bağlantı oluşturma ve daha bir çok metrik dahil olmak üzere olmak üzere aylık olarak arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejilerini yürütmekten sorumludur.

Referanslarımı Göz Atın

 İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.